top of page

Travel-гранти для учасників Грантової Програми: "Розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами міжнародної кіноіндустрії"

З радістю повідомляємо вам, що Українська кіноакадемія у співпраці з Netflix пропонує підтримку учасникам Грантової Програми “Розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами міжнародної кіноіндустрії” у вигляді одноразового travel-гранту для представлення ваших проєктів на міжнародних фестивалях та кіноринках у розмірі $1,000.

Що необхідно, щоб отримати travel-грант?

  1. Документ, який підтверджує акредитацію на фестивалі, кіноринку, професійній секції, міжнародних лабораторіях та workshop впродовж 2023 року.

  2. Квитки та посадкові талони, а також підтвердження їх оплати.

  3. Рахунок або договір з готелем на проживання, та підтвердження оплати.

Умови отримання

  1. Кожен Грантоотримувач може скористатися travel-грантом один раз впродовж 2023 року.

  2. Пакет документів на розгляд може включати квитки та сплати за готелі на більш ніж одну поїздку, але компенсовано буде суму не більше еквіваленту $1000

  3. Кошти виплачуються в гривні по курсу Міжбанку за вирахуванням банківської комісії з продажу валюти на дату перерахування коштів на рахунок Грантоотримувача після отримання оригіналу підписаної угоди.

Зверніть увагу! Для Грантоотримувачів компаній-юридичних осіб, документи можуть надаватись на будь-яку особу, яка у трудових відносинах з підприємством та має відповідні компетенції для роботи та участі на вищезазначених заходах.

Для ФОП - тільки документи, фізичної-особи підприємця.

 

Протягом 10 робочих днів, після розгляду вашої заявки, вам буде надіслано лист підтвердження, якщо заявка прийнята з проєктом угоди для підписання, якщо ні з причиною відмови. Кошти будуть перераховані на ваш рахунок після отримання підписаного оригіналу угоди.

Якщо у вашої юрособи змінились реквізити, повідомте нас відразу після заповнення форми на грант, надіславши оновлені установчі документи за адресами: k.zvezdina@oiff.com.ua, i.loginova@oiff.com.ua

Подати заявку на отримання travel-гранту

Обов’язкові до заповнення поля відмічено знаком *

Завантажити
Завантажити
Завантажити

Дякуємо! Вашу заявку успішно подано!

Головна: Лид-форма
bottom of page