top of page

ГРАНТОВА ПРОГРАМА: розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами EAVE

Українська кіноакадемія у співпраці з Netflix оголошує про проведення Програми “Грантова Програма: Розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами EAVE” з метою допомоги українським творцям в Україні та по всьому світу, які постраждали або були переміщені через війну, з метою продовження та розвитку їх роботи.

 

20 проєктів оригінальних повнометражних ігрових фільмів на стадії розробки отримають по $10 000 на розробку сценарію свого проєкту. Всі сценарії будуть перекладені на англійську мову наприкінці Програми Українською кіноакадемією.  Також спеціально для Грантоотримувачів буде проведено серію ексклюзивних онлайн сесій з експертами EAVE. Під час сесій обговорюватимуться основні тенденції індустрії, а також індивідуальні сесії від EAVE з розробки сценарію та розвитку проєкту, на яких буде розглянуто стратегії щодо фінансування та маркетингу.

ГРАНТОВА ПРОГРАМА з постпродакшну

У 2023 році Українська кіноакадемія у співпраці з Netflix оголосила про проведення Грантової програми з постпродакшену з метою допомоги українським творцям в Україні та по всьому світу, які постраждали або були переміщені через війну, з метою продовження та розвитку їх роботи.

За результатами було відібрано 10 проєктів, які отримають грант на постпродакшн у розмірі 10 000 доларів кожен.

ГРАНТОВА ПРОГРАМА: розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами міжнародної кіноіндустрії

Українська кіноакадемія у співпраці з Netflix, у 2022 році оголосила про проведення Програми “Грантова Програма: розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами міжнародної кіноіндустрії” з метою допомоги українським творцям в Україні та по всьому світу, які постраждали або були переміщені через війну, з метою продовження та розвитку їх роботи.

Завдяки співробітництву з Netflix впродовж двох років, та у партнерстві з Українською кіноакадемією, House of Europe та EAVE, 200 професіоналів отримали стипендії, понад 500 митців отримали доступ до онлайн-навчання, а 48 творчих команд отримали гранти на розробку сценарію та онлайн-сесії з міжнародними експертами галузі, а також доступ до індивідуальних сесій зі скріптодокторінгу та девелопменту проєктів.

Головна: Лид-форма
bottom of page