Online

|

Ексклюзивна сесія для Грантоотримувачів

Сторітелінг документального фільму. Розмова з Ваад Аль-Катеаб та Едвардом Ваатсом, режисерами фільму “Для Сами”

Ваад Аль-Кетаб, сирійська активістка та режисерка , яка завоювала безліч нагород та Едвард Ваатс, режисер, номінант на премію «Оскар», лауреат премій BAFTA та «Еммі»

Сторітелінг документального фільму. Розмова з Ваад Аль-Катеаб та Едвардом Ваатсом, режисерами фільму “Для Сами”

Деталі події

Online

Ексклюзивна сесія для Грантоотримувачів

Про захід

Ваад аль-Катеаб — сирійська активістка та кінорежисер, володарка нагород, чий дебютний повнометражний фільм «For Sama» отримав премію BAFTA за найкращий документальний фільм і був номінований на премію «Оскар» у 2020 році. Ваад живе з сім'єю в Лондоні та зараз працює над новим документальним фільмом про Олімпийську команду біженців (на замовлення Міжнародного Олимпійського Комитету для XTR), над якім вона працює разом з оскароносним продюсером Джоанною Натасегарою. Ваад також приділяє час своїй адвокаційній кампанії Action For Sama. У 2021 році Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила Ваад лауреатом Academy Gold Fellowship for Women.

Едвард Воттс — номінант на премію «Оскар», лауреат премій BAFTA та «Еммі», режисер, який зняв двадцять п’ять сюжетних і документальних фільмів, що розповідають реальні історії з далеких куточків світу. Його фільми здобули понад 50 нагород, у тому числі чотири British Independent Film Awards, дві нагороди Amnesty International за найкращий документальний фільм про права людини та L’Œil d’Or за найкращий документальний фільм на Каннському кінофестивалі.