top of page

Online

|

Ексклюзивна сесія для Грантоотримувачів

Пітчінг ігрового фільму

Алекс Франклін, лектор кіношколи Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі

Пітчінг ігрового фільму
Пітчінг ігрового фільму

Деталі

Online

Ексклюзивна сесія для Грантоотримувачів

Про захід

Алекс Франклін є викладачем кафедри кіно, телебачення та цифрових медіа, де він викладає курси про розробку та виробництво художніх фільмів і телевізійних проектів. Він також викладає кілька курсів для Літнього інституту Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, для Undergraduate Honors Collegium та факультету глобальних досліджень Міжнародного інституту Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі. Його курси включають «Голлівуд і культурне розмаїття в Америці», «Голлівуд і глобальна відповідальність» і «Голлівуд і глобальний імідж Америки». На цих уроках учні вивчають голлівудські образи та репрезентації різних країн, рас і груп, а також їхній вплив на нашу культуру.

У 2018 році Франклін був нагороджений премією Eugen Weber Honors Program Distinguished Teaching Award за свою роботу в програмі Honors Program в Каліфорнійському університеті.

Він розпочав свою кар’єру в індустрії розваг у Голлівуді в кінотеатрі New Line Cinema, де допомагав старшому віце-президенту з виробництва Річарду Саперштейну в повнометражному фільмі «Frequency» та фільмі Дензела Вашингтона «John Q». Потім разом із Саперштейном він перейшов до Artisan Entertainment, де став креативним керівником. У Artisan він працював з Кевіном Файгі та командою Marvel над розробкою численних ігор, зокрема «The Punisher». Згодом він перейшов до Lionsgate Films, де працював із відомим жанровим продюсером Пітером Блоком над численними фільмами жахів і жанрами, включаючи франшизу «Пила».

Після Lionsgate Франклін працював у Dimension Films над перезапуском франшизи Хелловіну з режисером Робом Зомбі, а також над франшизою Scary Movie, яка здійснила мрію всього життя — співпрацювати з режисером Девідом Цукером («Airplane», «The Naked Gun»). Останнім його фільмом як керівника розробки був «Youth in Revolt» режисера Мігеля Артети.

Зараз Франклін працює в Zero Gravity Management, керуючи їхнім виробничим відділом. Франклін закінчив Гарвардський університет і має ступінь M.F.A. з продюсерської програми USC Peter Stark.

Поділитися

bottom of page