top of page

ср, 19 жовт.

|

Online

Пітчінг ігрового фільму

Алекс Франклін, лектор кіношколи Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі

Пітчінг ігрового фільму
Пітчінг ігрового фільму

Деталі

19 жовт. 2022 р., 18:00 – 20:00 GMT+3

Online

Про захід

Алекс Франклін є викладачем кафедри кіно, телебачення та цифрових медіа, де він викладає курси про розробку та виробництво художніх фільмів і телевізійних проектів. Він також викладає кілька курсів для Літнього інституту Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі, для Undergraduate Honors Collegium та факультету глобальних досліджень Міжнародного інституту Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі. Його курси включають «Голлівуд і культурне розмаїття в Америці», «Голлівуд і глобальна відповідальність» і «Голлівуд і глобальний імідж Америки». На цих уроках учні вивчають голлівудські образи та репрезентації різних країн, рас і груп, а також їхній вплив на нашу культуру.

У 2018 році Франклін був нагороджений премією Eugen Weber Honors Program Distinguished Teaching Award за свою роботу в програмі Honors Program в Каліфорнійському університеті.

Він розпочав свою кар’єру в індустрії розваг у Голлівуді в кінотеатрі New Line Cinema, де допомагав старшому віце-президенту з виробництва Річарду Саперштейну в повнометражному фільмі «Frequency» та фільмі Дензела Вашингтона «John Q». Потім разом із Саперштейном він перейшов до Artisan Entertainment, де став креативним керівником. У Artisan він працював з Кевіном Файгі та командою Marvel над розробкою численних ігор, зокрема «The Punisher». Згодом він перейшов до Lionsgate Films, де працював із відомим жанровим продюсером Пітером Блоком над численними фільмами жахів і жанрами, включаючи франшизу «Пила».

Після Lionsgate Франклін працював у Dimension Films над перезапуском франшизи Хелловіну з режисером Робом Зомбі, а також над франшизою Scary Movie, яка здійснила мрію всього життя — співпрацювати з режисером Девідом Цукером («Airplane», «The Naked Gun»). Останнім його фільмом як керівника розробки був «Youth in Revolt» режисера Мігеля Артети.

Зараз Франклін працює в Zero Gravity Management, керуючи їхнім виробничим відділом. Франклін закінчив Гарвардський університет і має ступінь M.F.A. з продюсерської програми USC Peter Stark.

Опис сесії: щоб створити потужну презентацію для нового фільму, починаючі продюсери та режисери повинні мати глибоке розуміння основ сторітеллінгу, здатність поєднувати захоплюючі візуальні елементи з розвитком персонажів, розуміння того, що шукає ринок, і, що найважливіше, здатність чітко представити свої ідеї.

 

Під час цієй сесії буде розглянуто різні аспекти розвитку сюжету, деякі проблеми, пов’язані з творчим виробництвом, а також елементи, необхідні для створення якісної презентації ігрового фільму, яка зможе успішно охопити цільову аудиторію. Мета полягає в тому, щоб слухачі отримали розуміння різноманітних критичних питань, які їм потрібно враховувати не лише під час розробки своїх ідей, але й під час початку своєї кар’єри в галузі кінематографії.

Поділитися

bottom of page