top of page

Грантова Програма: розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами міжнародної кіноіндустрії

Українська кіноакадемія у співпраці з Netflix, оголошує про проведення Програми “Грантова Програма: розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами міжнародної кіноіндустрії” з метою допомоги українським творцям в Україні та по всьому світу, які постраждали або були переміщені через війну, з метою продовження та розвитку їх роботи.

Програма пропонує:

  • 48 проєктів-фіналістів Програми отримують по $15 000** на розробку сценарію свого проєкту, на команду зі сценариста та продюсера, які мають бути громадянами України. Окрім Гранту, наприкінці Програми проєкти-фіналісти також отримають сценарії, перекладені англійською мовою. Цьому сприятиме Українська кіноакадемія. 

  • Спеціально для фіналістів Програми буде проведена серія ексклюзивних онлайн сесій з експертами міжнародної кіноіндустрії.

 

До участі в Програмі приймаються наступні проєкти: 

  • Оригінальні повнометражні ігрові фільми, 

  • Оригінальні ігрові серіали (до 10 серій по 30-52 хв.), 

  • Документальні проєкти (фільми та серіали).

Будь ласка, уважно ознайомтеся з вимогами до заявників в Регламенті Програми.

 

Ключові дедлайни програми:

  • З 11:00:00 28 липня 2022 року по 23:59:59 18 серпня 2022 року – прийом заявок від учасників; 

  • До 8 вересня 2022 року – оголошення фіналістів; 

  • вересень - жовтень 2022 року – серія ексклюзивних онлайн сесій з експертами міжнародної кіноіндустрії  для фіналістів Програми;

  • 20 грудня 2022 року - дедлайн закінчення розробки сценарію для фіналістів Програми.

 

Заявки Української кіноакадемії оцінюватиме команда провідних українських експертів: Наталія Стрибук (продюсерка), Олеся Лук’яненко (креативна продюсерка), Сергій Зленко (Національний представник України в Eurimages), Алік Шпилюк (Кіноексперт, арт-директор Української кіноакадемії), Олексій Гладушевський (продюсер, сценарист), Сергій Буковський (документаліст), Дар’я Бассель (продюсерка, директорка індустрійної  платформи Docudays UA), Аліна Горлова (режисерка і сценаристка) та Геннадій Кофман (продюсер, член Правління та Відбіркової Ради Docudays UA).

Будь ласка, уважно ознайомтесь з Регламентом проведення Програми перед заповненням форми. Зверніть увагу, що один сценарист може подати максимум два проєкти з різними продюсерами, але експертною комісією може бути відібрано лише один проєкт. Один і той же продюсер може брати участь в необмеженій кількості проєктів, але тільки два проєкти можуть бути відібрані.

Також зверніть увагу, що ви можете подавати заявки на участь у Програмі “Грантова Програма: розробка сценаріїв та ексклюзивні онлайн сесії з експертами міжнародної кіноіндустрії” від Української кіноакадемії у партнерстві з Netflix  або на стипендії House of Europe для кінематографістів у партнерстві з Netflix. Кандидати можуть подати заявку на обидві програми, але якщо вас обрали для участі в Програмі грантів на розвиток сценарію Української кіноакадемії, ви не матимете права на стипендію House of Europe.

З будь-яких технічних питань, будь ласка, звертайтеся за адресою info@uafilmacademy.org.

**Оплата гранту здійснюється  в гривнях по курсу міжбанку 

Прийом заявок закінчено!

Головна: Лид-форма
bottom of page