top of page

ВТРУЧАННЯ

повнометражний ігровий фільм


Квітень 2022-го року, Польща. Акушерка середніх літ Марта дає притулок доньці свого чоловіка-українця. Вона поселяє 18-річну Ганну до свого будинку, що розташований у маленькому риболовецькому містечку на березі Балтійського моря. Марта давно мріє про дитину, тож оточує дівчину любов'ю та ласкою. І несподівано Ганна відповідає їй взаємністю та навіть починає називати «мамою». Між жінками виникає тісний зв’язок, який непокоїть чоловіка Марти, Володимира. Коли він натякає, що Ганні час повертатися до матері, Марта стає на сторону дівчини і відмовляється відпускати. Однак незабаром поведінка Ганни змінюється. Вона краде Мартині речі, закриває свою кімнату на ключ, ніби щось ховає, і залякує подружжя дивним, сповненим жаху поглядом. Врешті Ганна оголошує, що до них приєднається її мати, колишня дружина Володимира, яку вона запросила погостювати до будинку подружжя. Але раптом з’ясовується, що жінка мертва - її було вбито. Життя Марти опиняється у небезпеці. Ганна вночі відводить її до моря, де обидві жінки ледве не помирають. Коли Ганна приходить до тями, то не пам’ятає подій останніх тижнів і як опинилася в Польщі. Лікарі діагностують у неї втрату пам'яті через пережиту психологічну травму. А ще обстеження показує, що дівчина вагітна. Поступово Ганна згадує, що з нею сталося. Вона була зґвалтована російським солдатом, коли переховувалася в у підвалі будинку в Ірпені разом із матір’ю. Але змогла втекти. Ганна просить Марту допомогти їй зробити аборт. Однак процедура заборонена польським законодавством. Чи порушить жінка закон у католицькому містечку, де більшість мешканців вважають аборт гріхом? І чи зможе вона перервати життя дитині, коли сама мріє народити?


 

КОМАНДА ПРОЄКТУ

ЄВГЕН ТУНІК, автор сценарію

Закінчив КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Журналістика». З 19 років працює на телебаченні та в кіно. Починав роботу як журналіст форматних проєктів, потім - сценарист, шеф-редактор і директор творчого об‘єднання на телеканалі СТБ, що виробляло телевізійні шоу, докментальні проєкти та серіали. У 2019 році випустив свій перший серіал «Перші ластівки», де був автором ідеї, сценаристом і шоуранером. Наступного року вийшов другий сезон серіалу. Проєкт отримав значний суспільний резонанс, інтерес глядачів, був номінований на премію "Золота Дзига" та перміг на PROMAX Europe. У 2022-му році Євген почав розробку кількох проєктів на військову тематику. Один із них переміг на сценарному пітчингу в рамках Berlin Series Festival.


ОЛЕКСІЙ ГЛАДУШЕВСЬКИЙ, продюсер

Має досвід більш ніж 15 років в створенні контенту для телебачення та кіно. З березня 2019 року був призначений Генеральним директором Нового каналу. В грудні 2019 став співзасновником кінокомпанії “Ріал Пікчерс”. Керівник багатьох популярних проєктів (“Моя правда”, “Зважені та щасливі”, “Холостяк”, “Топ- модель по-українськи”, “Екси”, “Хто проти блондинок” та багато інших). Автор та продюсер декількох короткометражних фільмів (“Непотрібні люди”, “Вмираючий лебедь”, “Напрокат”, “Медея”). Продюсер відомих серіалів “Перші ластівки” та “Новенька” (в каталозі Amazon).

bottom of page