АНТОНІВКА (робоча назва)

Автор сценарію: Катерина Горностай

Продюсер: Віка Хоменко


Аврора і Дарко молоді та закохані. Вони пережили війну і починають нове життя разом. Проте грошей на окреме житло не вистачає, він – музикант, а вона стажується як ветеринарний лікар, тому вони займають кімнату в будинку Аврориного діда. Дід Антон сліпий і потребує догляду. У свої 88 він пережив окупацію свого села і дочекався перемоги України. Догляд за дідом простий – два рази поїсти та щоденно хліб. Але Аврору починає мучити страх, що дід невдовзі помре. Поступово смерть стає основною темою їхнього життя і розставляє все на свої місця.


 

Команда проєкту

Катерина Горностай, авторка сценарію

Режисерка та сценаристка. Народилася у Луцьку. Отримала у 2010-му році освіту біолога. Згодом закінчила магістратуру з журналістики Києво-Могилянської Академії. А у 2012-2013 роках навчалася у Школі режисури документального кіно та документального театру М. Разбєжкіної та М. Угарова. Дебютувала як режисерка документального кіно. Потім почала працювати з ігровими фільмами та гібридними формами. У 2015-му її короткий метр “Віддалік” визнали найкращим фільмом національного конкурсу на кінофестивалі «Молодість». А вже 2021-го – повнометражний ігровий дебют “Стоп-Земля” здобув “Кришталевого Ведмедя” від Юнацького журі конкурсної програми Generation 14plus Берлінале’21; 3 нагороди, включаючи «Гран-Прі» ОМКФ’21, 5 нагород Київського тижня критики’21, і з успіхом пройшов український прокат. Фільм побував більш ніж на 50 фестивалях по всьому світу. Катерина займається також освітніми проєктами – викладає режисуру документального кіно та режисуру монтажу фільмів. Живе і працює в Києві.


Віка Хоменко, продюсерка

Почала свою кар’єру як критикиня та дослідниця кіно. Закінчила магістратуру з журналістики Києво-Могилянської Академії. А у 2015-му році приєдналася до команди Docudays UA IDHRFF, де працює координаторкою індустрійної платформи.

Свою продюсерську кар’єру почала у 2016-му році. Її короткометражні роботи (“Бузок” - 2017, “Крокоди” - 2018), створені разом з режисеркою Катериною Горностай, побували на Cottbus IFF, GoShort ISFF та інших фестивалях. Ігровий повнометражний продюсерський дебют – фільм “Стоп-Земля”, нагороджений “Кришталевим Ведмедем” від Юнацького журі конкурсної програми Generation 14plus Берлінале’21, побував більш ніж на 50-ти фестивалях, і з успіхом пройшов український прокат.

У 2019-му році разом з продюсеркою Дар’єю Бассель заснували компанію “Мун Мен”, серед доробку якої авторські документальні та ігрові фільми міжнародної копродукції, а саме: “Будинок зі скалок” (реж. Сімон Леренґ Вільмонт) – Краща режисура на фестивалі “Санденс”, “Назовні” (реж. Ольга Журба) – прем’єра на CPH:DOX.