top of page

АНТОНІВКА (робоча назва)

повнометражний ігровий фільм


Аврора і Дарко молоді та закохані. Вони пережили війну і починають нове життя разом. Проте грошей на окреме житло не вистачає, він – музикант, а вона стажується як ветеринарний лікар, тому вони займають кімнату в будинку Аврориного діда. Дід Антон сліпий і потребує догляду. У свої 88 він пережив окупацію свого села і дочекався перемоги України. Догляд за дідом простий – два рази поїсти та щоденно хліб. Але Аврору починає мучити страх, що дід невдовзі помре. Поступово смерть стає основною темою їхнього життя і розставляє все на свої місця.


 

КОМАНДА ПРОЄКТУ

КАТЕРИНА ГОРНОСТАЙ, авторка сценарію

Режисерка та сценаристка. Отримала у 2010-му році освіту біолога. Згодом закінчила магістратуру з журналістики Києво-Могилянської Академії. А у 2012-2013 роках навчалася у Школі режисури документального кіно та документального театру М. Разбєжкіної та М. Угарова. Дебютувала як режисерка документального кіно. Потім почала працювати з ігровими фільмами та гібридними формами. У 2015-му її короткий метр «Віддалік» визнали найкращим фільмом національного конкурсу на кінофестивалі «Молодість». А вже 2021-го – повнометражний ігровий дебют «Стоп-Земля» здобув «Кришталевого Ведмедя» від Юнацького журі конкурсної програми Generation 14plus Берлінале’21; 3 нагороди, включаючи «Гран-Прі» ОМКФ’21, 5 нагород Київського тижня критики’21, і з успіхом пройшов український прокат.

Займається освітніми проєктами – викладає режисуру документального кіно та режисуру монтажу фільмів. Була членкинею журі кінофестивалю у Коттбусі (2021), Берлінале (2023).


ВІКА ХОМЕНКО, продюсерка

Продюсерка, культурна менеджерка. Свою продюсерську кар’єру почала у 2016-му році. Її короткометражні роботи («Бузок» - 2017, «Крокодил» - 2018), створені разом з режисеркою Катериною Горностай, побували на Cottbus IFF, GoShort ISFF та інших фестивалях. Ігровий повнометражний продюсерський дебют – фільм «Стоп-Земля» («Кришталевий Ведмідь» від Юнацького журі конкурсної програми Generation 14plus Берлінале’21).

У 2019-му році разом з продюсеркою Дар’єю Бассель заснували компанію «Мун Мен», серед доробку якої авторські документальні та ігрові фільми міжнародної копродукції, а саме: «Будинок зі скалок», режисера Сімона Леренґа Вільмонта (Номінант на премію «Оскар» 2023 у категорії «Кращий документальний фільм», Краща режисура на фестивалі «Санденс»), «Назовні» режисерки Ольги Журби (прем’єра на CPH:DOX).

Окрім цього має досвід в культурному менеджменті. 2015-го року приєдналася до команди Docudays UA IDHRFF. Нині працює на фестивалі координаторкою індустрійної платформи DOCU/ПРО.

Comments


bottom of page